STŘEDOŠKOLSKÝ ATLETICKÝ POHÁR

Sportovní klání mezi středními školami zahájil tradičně Středoškolský atletický pohár, který se konal 18. 9. 2024 na Tyršově stadionu. Naši školu reprezentovaly dva týmy, a to v kategorii dívek a chlapců. Družstvo tvořili žáci napříč všemi obory i ročníky. Dívčí tým obsadil 3. místo za Gymnáziem Šumperk a  OA Šumperk, hoši vybojovali krásné 4. místo.

Za zmínku stojí také individuální úspěchy našich závodníků. Na 100 m mezi dorostenci exceloval Nikolas Körner, který svým výkonem 12,02 s suverénně vyhrál. Mezi koulařkami zvítězila Marie Škopová výkonem 10,65 m a ve skoku vysokém se úspěšně poprala o 1. místo Berenika Diňová zdoláním výšky 144 cm. Dívčí štafeta (Paraska, Spillerová, Machytková J., Machytková L.) obsadila 3. místo.

Je však potřeba poděkovat všem našim závodníkům, protože všechny získané body za jejich výkony pomohly oběma družstvům k jejich celkovému umístění!!!