Středoškolský atletický pohár

Ve středu 20. 9. 2023 se uskutečnilo na Tyršově stadionu okresní kolo Středoškolského atletického poháru. Naši školu reprezentoval tým dívek i chlapců a zhostili se tohoto úkolu se ctí a ve sportovním duchu.

Tým chlapců ve složení Nikolas Körner, Jakub Gregora, David Novák, Jakub Straka, Patrik Bařica (3.H), Marek Kodeš, Matěj Březina (4.H), Matyáš Thun (2.H), Jiří Diviš (2.BZ), Lubomír Hájek (2.A), Daniil Panin (1.A) a Lukáš Všetíček (1.H) se umístil celkově na 4. místě.

Dívky závodily v sestavě: Marie Škopová, Adéla Jurníčková, Karolína Unzeitigová (2.BZ), Berenika Diňová, Bára Pražáková, Julie Machytková, Adéla Sámelová (2.H), Elizabeth Gažíková (2.A), Eliška Kubová (3.H), Markéta Hrabkovská (3.A) , Tereza Knápková a Barbora Bargelová (1.A).

Družstvo dívek se umístilo na krásném 2. místě, čímž se probojovalo do krajského finále, které proběhlo 27. 9. 2023 v Olomouci. Za své výkony se rozhodně nemusí stydět. Ze všech zúčastněných středních škol obsadily 6. místo. V individuálních výsledcích dosáhla největšího úspěchu Maruška Škopová, která se výkonem 12,07 m ve vrhu koulí umístila suverénně na 1. místě.

Všem našim reprezentantům moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!